شركت Cordivari در سال ١٩٧٢ توسط Ercole Cordivari تاسيس شد ، يكي از مهمترين توليد كنندگان در صنعت گرمايش و لوله كشي ايتاليا است. اين شركت در زمينه توليد رادياتور ، مخازن ، مخازن سيلندر ، سيستم هاي خورشيدي حرارتي ، سيستم هاي دودكش ، ظروف غذا و اتمام فلزات تخصص دارد. با تشكر از مديريت بسيار واجد شرايط ، تحقيقات مداوم براي نوآوري و سياست شركت كاملاً مشتري مدار ، Cordivari تعهد مستمري در دستيابي به رضايت مشتري دارد.

cordivari با پذيرفتن فلسفه كيفيت كامل از انتخاب مواد اوليه مصرفي تا پردازش و اتمام ، موفق به گوش دادن به تحولات بازار شده است. به منظور ارائه محصولات با كيفيت بالا. به اين ترتيب مسئوليت اجتماعي شركت ، با دنبال كردن مدلهاي جديد براي پاسخگويي به نيازهاي مشتري ، ارزشي را نشان مي دهد كه خود را به طور مداوم تجديد مي كند.

Cordivari با پيشرفت مداوم و رشد مداوم ، برند و كيفيت محصولات خود را تثبيت كرده است. بازار داخلي ٦٥٪ از گردش مالي را پوشش مي دهد و صادرات به سطح مهمي ٣٥٪ رسيده است. با تشكر از محصولات با كيفيت بالا ، قابليت اطمينان تجاري و خدمات سريع ، Cordivari امروز صادرات خود را به سراسر جهان انجام مي دهد.

Blow

E-SIGN

E-SIGN 2

Frame

Hand

Badge

Rio

Sfere

Frame 2

Stradivari

Stradivari-1

Giuly

Alessandra

Claudia

Elen

Frame

Gloria

Gloria

JACKY

lynea 3

Lisa

lynea

lynea

lynea

Retro

Rosy

Rosy

Sandy

Yara